Posadzkę z mirokocementu można porównać z podłogą drewnianą. Niezbędne jest zabezpieczenie nóżek od mebli podkładkami filcowymi. W przypadku mebli na kółkach stalowych zalecamy użycie kół gumowych bądź kauczukowych. Przy użytkowaniu ważne jest aby nie nanosić piachu który może rysować lakier. Z kolei w przypadku blatów kuchennych zalecamy używanie desek do krojenia.
Przy rozlaniu wina, kawy, oleju, octu czy buraków plamę należy zmyć natychmiast. Im dłużej plama zostanie tym zwiększa się ryzyko że miekrocement w tym miejscu się odbarwi.
Jeżeli posadzka z powodu bardzo intensywnego użytkowania lub nieprawidłowej konserwacji jest zniszczona lub wystąpiły odbarwienia, można ją łatwo odnowić. Wystarczy szlifowanie lakieru i ponowne nałożenie jednej warstwy.

Mikrocement to wysokiej jakości powłoka cementowa, składająca się z polimerów oraz wyselekcjonowanych wypełniaczy mineralnych o bardzo małej granulometrii (grubość 2-4 mm), zabarwiona szerokim wachlarzem barwników.
Copyright © 2023 by Pracowniabetonu. Mikrocement Warszawa
projekt i wykonanie: semconcept.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram