Jeśli jesteś zainteresowany materiałem,który jest przyjemny w dotyku, surowy w wyglądzie, trwały, bezfugowy, łatwy w czyszczeniu, mikrocement może być idealnym rozwiązaniem.

Nasza firma zajmuje się realizacjami
z mikrocementu na:

posadzkach
ścianach
schodach
w łazienkach
Dodatkowo zajmujemy się
wylewkami samopoziomującymi
odnowienieniem lekieru
tynkami dekoracyjnymi Lux Mal
Oraz aplikujemy
żywice epoksydowe w garażach
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie ,dlatego w celu wykonania wstępnej wyceny proszę podaj nam następujące informacje ,które pozwolą nam na sprawne i jak najdokładniejsze przygotowanie oferty.
Lokalizacja inwestycji
Dokładny zakres prac ( ściany/podłogi/ schody/ łazienka/płytki)
Metraż do wykonania
Przybliżony termin realizacji
Jaka posadzka znajduje się obecnie w mieszkaniu ( jastrych cementowy/ anhydryt/ płytki)
Kolor oraz styl wykończenia

ZAINTERESOWANY?

Formularz kontaktowy

  Kiedy pojawiamy się na budowie przy nakładaniu mikrocementu na podłodze?

  Nasz czas wejścia na budowę przypada po wszystkich brudnych pracach kiedy do wykończenia mieszkania została tylko estetyka. Najlepiej abyśmy wchodzili pod koniec prac wykończeniowych. Po nas proszę zostawić ostatnie malowanie, stolarza, listwy przypodłogowe oraz montaż urządzeń sanitarnych.

  Kiedy pojawiamy się  na budowie przy wykonywaniu schodów z mikrocementu?

  Schody wykonujemy dwuetapowo.

  W pierwszym etapie wyrównujemy schody oraz korygujemy wysokości stopni. Bierzemy pod uwagę wysokości podłóg na dole i górze tak aby wszystkie stopnie miały jednakową wysokość ( +-0,5mm) . Ten etap najlepiej zaplanować na początku prac wykończeniowych.

  W drugim etapie nakładamy mikrocement.

  Robimy to wtedy gdy jest to już koniec prac wykończeniowych. Po nas proszę zaplanować malowanie klatki schodowej na gotowo.

  Jakie warunki muszą być spełnione abyśmy mogli zacząć prace z mikrocementem?

  Przede wszystkim posadzka musi być sucha i nośna. Jeżeli mają Państwo ogrzewanie podłogowe, posadzka musi przejść proces wygrzania zakończony protokołem wygrzania. W przypadku jastrychu cementowego jego wilgotność nie może przekraczać 4%. Przy posadce anhydrytowej wartość ta nie może przekraczać 0,3%.

  Warunki na budowie muszą mieścić się w normach wilgotności powietrza w zakresie 45-65% oraz temperatury powietrza 18-22 stopni. Ogrzewanie podłogowe na czas montażu podłogi musi być wyłączone na 72h przed rozpoczęciem prac.

  Jak dalej planować wykończenie mieszkania po zakończeniu naszej pracy ?

  Ostatnim etapem tworzenia posadzki z mikrocementu jest lakierowanie. Po wykonaniu ostatniego lakierowania należy odczekać 7 dni do kontynuowania prac wykończeniowych. Przez pierwsze 3 miesiące nie można przykrywać posadzki na dłużej niż 24h. W celu najlepszego  zabezpieczenia podłogi zalecamy stosowanie filcowych podkładów. 

  Wideo jak pracujemy

  Szukasz wykonawcy mikrocementu z Warszawy i okolic?

  Skontaktuj się z nami już teraz i uzyskaj bezpłatną wycenę
  Mikrocement to wysokiej jakości powłoka cementowa, składająca się z polimerów oraz wyselekcjonowanych wypełniaczy mineralnych o bardzo małej granulometrii (grubość 2-4 mm), zabarwiona szerokim wachlarzem barwników.
  Copyright © 2023 by Pracowniabetonu. Mikrocement Warszawa
  projekt i wykonanie: semconcept.pl
  plus-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram